Domowe Spa

Luksusowe i naturalne produkty kosmetyczne, które zapewnią doskonałą pielęgnację oraz zamienią Twoją łazienkę w domowe spa


kosmetyka francuska academie

W naszym day spa oprócz masaży i terapii manualnych znajdziesz też wyjątkową pielęgnacją twarzy francuskiej marki Academie Scienrifique de Beaute oraz brytyjskie kosmetyki spa Aromatherapy Associates. Nasz zespół dobierze na miejscu odpowiednią zestaw produktów, dzięki którym Twoja skóra będzie promienna, pełna blasku oraz widocznie odmłodzona.

Kolekcja Academie

Jedna z najstarszych i najbardziej doświadczonych firm kosmetycznych na świecie. Została założona w 1890 roku w Paryżu, a kosmetyki tej marki były już znane warszawiankom w 1935 roku. Od samego początku marka Académie Scientifique de Beauté, która jest pionierem na rynku kosmetycznym, była dystrybuowana z ekskluzywnego i prestiżowego miejsca, znajdującego się przy ulicy Saint-Honoré w Paryżu: był to pierwszy salon kosmetyczny we Francji. Twórca Académie był przekonany o możliwości zachowania wiecznej młodości, jeśli używamy dobrych, wysokiej jakości produktów kosmetycznych dostosowanych do rodzaju i potrzeb naszej skóry. Jego wiedza i francuskie standardy dążenia do doskonałości wkrótce stały się powszechne na całym świecie. Marka dzisiaj oferuje kosmetyki do każdego rodzaju skóry, które zawierają bardzo wysokie stężenie składników aktywnych, dzięki czemu odpowiadają potrzebom najbardziej wymagających kobiet.

Kolekcja Aromatherapy Associates

Ponadczasowa marka wellness, która zawsze dostarcza doskonałych produktów i pozwala ludziom znaleźć równowagę w ich intensywnym trybie życia. Założona w 1985 w Londynie przez Geraldine Howard marka jest dzisiaj liderem w dziedzinie aromaterapii i naturalnych, luksusowych kosmetyków. Każdy produkt zawiera oryginalną kompozycję najlepszych naturalnych składników i łączy korzyści terapeutyczne czystych olejków eterycznych z osiągnięciami najnowszych technologii kosmetycznych. Stosowane olejki esencjonalne pochodzą z organicznych upraw, są kultywowane w sposób tradycyjny bez użycia składników chemicznych, takich jak pestycydy i herbicydy. Wszystkie produkty powstają w firmowym laboratorium, a kompozycje olejków są ręcznie mieszane. Marka oferuje szeroką gamę produktów na ciało oraz do kąpieli, które zamienią Twoją łazienkę w prawdziwe domowe spa.