Masaże tajskie

Po masażu tajskim życie staje się po prostu szczęśliwsze! Napełnia nas życiową radością. Dzięki uciskaniu odpowiednich punktów na ciele wyzwala też energię, która pomału uwalnia blokady powodujące bóle i inne osłabienia ludzkiego organizmu.


Tradycyjny masaż tajski na macie

W Tajlandii nazywają go “Nuat phaen boran” (นวดแผนโบราณ), czyli starożytny klasyczny masaż. To połączenie kilku technik: akupresury z elementami jogi, rozciągania i reflekskologii. W trakcie masażu następuje bardzo powolne i rytmiczne uciskanie określonych punktów energetycznych na ciele, co powoduje uśmierzenie bólu i uwolnienie od napięcia.

Cena: 180 zł / 60 minut      |     220 zł / 90 minut    |     260 zł / 120 minut

Autorski masaż aromaterapeutyczny 22 Thai & Beauty

Niezwykłe luksusowe doświadczenie, które przeniesie Was w innym wymiar relaksu. Absolutny bestseller. Zabieg jest kombinacją lekkich i mocnych ucisków, które stymulują krążenie krwi i przepływ limfy oraz rozluźniają spięte mięśnie. Zapach oleju dobierany jest przez klienta indywidualnie. Masaż wykonujemy też w wersji sportowej dla aktywnych.

Cena: 200 zł / 60 minut      |     260 zł / 90 minut    |     320 zł / 120 minut

Masaż stemplami ziołowymi

Tradycja masażu stemplami jest znana od pięciu tysięcy lat. Zabieg ma silne działanie silnie odprężające, przeciwbólowe, przynosi ulgę w stanie przemęczenia emocjonalnego i fizycznego. Terapia polega na uciskaniu w czasie masażu punktów na ciele za pomocą gorących bawełnianych kompresów (stempli) wypełnionych ziołami i przyprawami.

Cena: 210 zł / 60 minut      |     270 zł / 90 minut    |     330 zł / 120 minut

Masaż tajski olejowy

Zmysłowy masaż świecą Secret

Olejowy masaż tajski z wykorzystaniem aromatycznej świecy przyniesie ukojenie ciału i nerwom. Ciepły olej ze świecy, składający się z naturalnych wosków pszczelich oraz mieszanki wonnych olejków eterycznych, pozostawi skórę nawilżoną, jedwabiście miękką i otuloną zmysłowym zapachem.

Cena: 210 zł / 60 minut      |     270 zł / 90 minut    |     330 zł / 120 minut

Masaż pleców z elementami masażu tajskiego

Niech Cię nie zwiedzie nazwa tego masażu. Mimo, że głównym jego celem jest usunięcie napięć z mięśni i stawów w okolicach ramion i szyi oraz uwolnienie pleców i głowy od bólu, to dla utrzymania harmonii masowane są też pozostałe części ciała. Masaż pomaga w leczeniu chronicznego i pourazowego bólu, a także migreny.

Cena: 190 zł / 60 minut      |     240 zł / 90 minut   

Masaż refleksologiczny stóp i nóg

Tajska refleksologia stóp (nuad thao) stanowi część tradycyjnej medycyny tajskiej. To wspaniała synteza technik azjatyckich. Masaż wykonywany jest na wygodnym fotelu. Terapeuta uciska określone punkty na stopach za pomocą drewnianej pałeczki. W ten sposób pobudzane są poszczególne organy ciała, zwłaszcza funkcje umysłowe oraz trawienne. Masaż poprawia też ogólny stan zdrowia i przywraca doskonałe samopoczucie.

Cena: 160 zł / 60 minut   

refleksologia stóp wilanów