Masaże premium

Po masażu tajskim życie staje się po prostu szczęśliwsze! Napełnia nas życiową radością. Dzięki uciskaniu odpowiednich punktów na ciele wyzwala też energię, która pomału uwalnia blokady powodujące bóle i inne osłabienia ludzkiego organizmu.

Wybierz interesując Cię zabieg i  kliknij przycisk Zarezerwuj. Istnieją trzy sposoby rezerwacji: online, telefonicznie lub mailowo.

Azjatycki masaż motyla

Autorski masaż będący połączeniem tajskich i tybetańskich technik masażu. Podczas sesji każdy mięsień Twojego ciała jest starannie dopieszczony: od paluszków aż po czubek głowy. Masaż poszczególnych meridianów pozwala natomiast regulować napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni oraz otwiera kanały mocy zgodnie ze starożytnymi technikami uzdrawiania. Pomimo swojej lekkości ta technika działa aż na trzech poziomach – fizycznym, duchowym i mentalnym, a każda sesja to niepowtarzalny zestaw ruchów, sekwencji i energii. Po masażu ciało staje się lekkie, elastyczne, pozbawione napięć. Masaż wykonujemy na macie.

Masaż Lomi Lomi

Wywodzący się z Polinezji masaż, który redukuje długotrwały stres oraz pobudzenie i zmęczenie. Poprawia pamięć i normalizuje ciśnienie krwi. Lomi-lomi pomaga uporać się z bólem wszelkiego pochodzenia i pozwala przywrócić organizmowi harmonię na poziomie fizycznym, psycho-emocjonalnym i duchowym. Osoba staje się też mniej podatna na negatywne skutki stresu. Masaż wykonywany jest na leżance przy użyciu oleju.

Zmysłowy masaż świecą Secret

Olejowy masaż tajski z wykorzystaniem aromatycznej świecy przyniesie ukojenie ciału i nerwom. Ciepły olej ze świecy, składający się z naturalnych wosków pszczelich oraz mieszanki wonnych olejków eterycznych, pozostawi skórę nawilżoną, jedwabiście miękką i otuloną zmysłowym zapachem.

Masaż Głęboki sen

Masz problem z zasypianiem lub masz płytki sen, który nie przynosi pełnego wypoczynku? Pomóc może Ci rozpieszczający masaż całego ciała wykorzystujący starannie dobrane ruchy wprowadzające w stan głębokiego relaksu. W czasie zabiegu stosujemy specjalną kompozycję olejków esencjonalnych zawierających wetiwerę, rumianek i drzewo sandałowe, które działają jak „tabletka na sen” – wyciszają myśli i ułatwiają zasypianie. Dodatkowo w recepcji spa możesz zamówić zestaw olejków, które przygotują Cię do snu.

Masaż Leśna Terapia

Rytuał masażu inspirowany japońską kulturą spacerów wśród drzew Shinrin-you, którego celem jest zregenerowanie organizmu i zdrowia emocjonalnego poprzez odbudowanie więzi z naturą. W czasie zabiegu używamy wyjątkowej kompozycji olejku esencjonalnego zawierającego wyciągi z sosny, eukaliptusa, jałowca, cyprysa, mimozy i lawendy.Dzięki właściwościom tych aromaesencji przypominających zapach lasu oraz azjatyckim technikom masażu, poczujesz przypływ nowej, świeżej energii w całym ciele.

Masaż z peelingiem całego ciała

Przywróć blask swojemu ciału dzięki regenerującemu zabiegowi, który odmładza i odżywia skórę pozbawioną kondycji. Intensywny peeling ciała pobudza krążenie i usuwa martwe komórki naskórka. Skóra zostanie doskonale nawilżona za pomocą zmiękczającej mieszanki olejku i balsamu. Tak przygotowane ciało zostanie rozpieszczone relaksującym masażem.