Masaże specjalistyczne

Wybierz interesując Cię zabieg i  kliknij przycisk Zarezerwuj. Istnieją trzy sposoby rezerwacji: online, telefonicznie lub mailowo.

Masaż sportowy

Zabieg będący kombinacją lekkich i mocnych ucisków, rozciągania oraz ruchów masujących, które stymulują krążenie krwi i przepływ limfy oraz rozluźniają spięte mięśnie. Terapeutka w czasie masażu używa najczęściej swoich przedramion i łokci przez co masaż różni się od klasycznego intensywnością i siłą wykonania, co spowodowane jest koniecznością rozgrzania mięśni. Masaż ten obejmuje masaż całego ciała, głowy, twarzy i stóp. Wykonywany jest na wysokiej jakości olejach naturalnych, których zapach dobierany jest przez klienta indywidualnie.

Masaż dla kobiet w ciąży

Specjalny masaż przeznaczony dla przyszłych mam, rozluźniający mięśnie całego ciała, zwłaszcza wyjątkowo w tym okresie napięte mięśnie przykręgosłupowe. Masaż ten usprawnia krążenie krwi i limfy, zapobiegając i zmniejszając obrzęki stóp i nóg. Wykonywany jest on w bardzo wygodnej dla pań w ciąży pozycji leżącej na wznak i na boku.Terapeutka masuje całe ciało, głowę, delikatnie również twarz i stopy, wykonując technikę nacisków na punkty refleksologiczne. Wspomaga to odpowiednią pracę narządów wewnętrznych.Masaż wykonywany jesttylko na naturalnych olejkach, bez syntetycznych barwników i aromatów, które nie zawierających konserwantów ani olei mineralnych.Z masażu mogą korzystać wszystkie panie w fizjologicznej ciąży od 12 – 36 tygodnia ciąży.

Masaż dla dzieci

Masaż stóp, nóg i głowy