Od-nowa manualna

Odnowa twarzy i ciała oparta na głębokiej relaksacji, która przywraca siły witalne osobą żyjącym w stresie środowiskowym i emocjonalnym.


Refleksologia twarzy

To forma terapii twarzy i całego ciała oraz głębokiej relaksacji oparta na specyficznym głębokim i rytmicznym masażu i ucisku map twarzy (receptorów) oraz punktów nerwowo-naczyniowych. Terapeuta wykonuje zabieg na twarzy, lecz jego oddziaływanie ma dobroczynny wpływ na cały organizm. Refleksoterapia pobudza mechanizmy regulacji i regeneracji organizmu a w efekcie samo-uzdrawiania . Łagodzi bóle i napięcia mięśni. Obniża poziom stresu. Reguluje rytm snu, odpręża i wycisza. Terapia powoduje uwalnianie endorfin, wprowadzających w błogostan. Działa przeciw-zmarszczkowo i rewitalizująco na cerę. Dodaje twarzy piękna, a oczom blasku. Regularnie wykonywana podnosi poziom energii i witalności.

Cena: 250 zł / Czas wizyty: 60 minut.

 

Terapia czaszkowo‑krzyżowa

Uwalnia ciało od napięć fizycznych i emocjonalnych, relaksuje umysł oraz przywraca siły witalne osobom żyjącym w stresie, będącym w trudnych sytuacjach życiowych, powracających do zdrowia lub chorym przewlekle. Ze względu na swą delikatność jest rekomendowana także dzieciom w różnych stanach zdrowia i choroby.

Terapeuta wykorzystuje delikatny dotyk do pracy w okolicach głowy, klatki piersiowej, brzucha oraz kończyn górnych i dolnych ( tu szczególnie stóp). Są to specyficzne miejsca, które odgrywają znaczącą role w budowaniu równowagi wewnętrznej ciała. Terapeuta „wsłuchuje się” w rytm czaszkowo‑krzyżowy odzwierciedlający stan zdrowia oraz ocenia zasoby organizmu do regulacji i regeneracji ciała.

Ta holistyczna terapia wskazana jest przy zmęczeniu i wyczerpaniu psychicznym i fizycznym, stresie, dolegliwościach bólowych kręgosłupa, migrenach i bólów głowy, rehabilitacji i rekonwalescencji po urazach i udarach, w schorzeniach przewlekłych, dla matki i dziecka po porodzie i w okresie połogowym. Sesje mogą odbywać się doraźnie, ale terapia czaszkowo-krzyżowa to generalnie terapia długoterminowa.

Cena 250 zł / Czas wizyty: 90 minut

Terapeuta prowadzący:

Beata Sekuła 

Ekspert naturalnej odnowy biologicznej twarzy, autor drepoterapii, pionier manualnej refleksologii twarzy w Polsce; prowadzi szkołę refleksologii ; terapeuta czaszkowo-krzyżowy, life-coach.